ülseratif kolit ve ibs de alternatif tedavi

Merhabalar, ben Dr Tarkan TEKİN. Karabükte Aile Hekimi olarak çalışmaktayım. Yaklaşık 2 yıldır annemde tespit edilen 4. evre safra kesesi ca ve babamda tespit edilen ac ca ile uğraşmaktayım. Bu dönemde tibbi tedaviden şaşmadan ota -hocaya bulaşmadan tamamiyle bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yönelik işi ticarete dökmüş insanlardan uzak durarak mantıklı alternatif tedavi yöntemi geliştirdik. Karbonhidratlar kesildi protein ağırlıklı beslenme uygulandı alternatif olarakta sadece çörekotu ve PROPOLİS kullanıldı.Propolis yüksek dozda kullanıldı.Şu anda çok iyi durumdayız kontrol ve tedavilerimiz devam ediyor.

Bu dönem içerisinde Propolis i benkendi hastalarıma da tavsiye etmeye başladım.Önerdiğim hastalar kullandığı ilaçlardan fayda görmeyen ve başka çareleri kalmayacak durumda olanlardı. Hiç birine tıbbi tedavilerini kestirtmedim ve bir gıda takviyesi olarak propolisi önerdim. Aralarında en dramatik şekiklde düzeleni 34 yaşında evli ve 2 çocuğu olan ÜSERATİF KOLİT li bir bayan oldu ki bu bayana artık ameliyat öneriyorlardı.Ameliyat planlaması yapılırken son bir şans olarak propolisi denemesini istedim.3 hafta sonra ki ifadesi aynen şöyle oldu '' 3-4 gün kullandıktan sonra ağrılarım azaldı şu anda hiç şikayetim kalmadı '' . Sonraki kontrol kolonoskopisinde önceki kolonoskopide görülen ülser alanının tamamen iyleştiği kolonun tamamen normal olduğu söylendi.

5 tane ülseretif kolitli hastam var ve şu anda hepsi çok iyi durumdalar. Bir tanesi günde 10-11 kere ishalli dışkılama yaparken propolis sonrası sayı 2-3 oldu.

PROPOLİS 'i şiddetle tavsiye ediyorum ama şununda bilinmesini isterim Piyasadki propolislerin çoğu ya sahte ya eksik doz yada yanlış teknikle üretilmiş. Ben propolis aldığım firmayı bizzat araştırdım laboratuarlarını gördüm ve firma sahibiyle tanışıp bilgi aldım.Herkesede böyle yapmalarını tavsiye ederim. 

Propolisi daha bir çok hastalıkta önerdim ve temelin bağıklık sistemindeki problemlere dayalı hastalıklarda muhteşem olduğunu söyleyebilirim.

Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler için telefonumu veriyorum

505-3044540

İYİ GÜNLERkullanici2133 demis ki:

Hangi marka yada nereden alalim propolisi...rica etsem bilgi verirseniz memnun olurum.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 2 years ago

kullanici1788 demis ki:

yüksek doz olarak ne kadar mesela?arı kovanından alıp su ile kaynatıp suyunu içsek olur mu. çünkü katı olarak tüketmek çok zor.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago

kullanici1778 demis ki:

Merhaba Tarkan Bey; Propolisi sıvımı tozmu olarak öneriyorsunuz ve kullanım şeklini nasıl öneriyorsunuz. Ülseratif kolit için.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago
DMCA.com Protection Status