Hayatını değiştiren nakil

Genç adam 2003 yılında kalp nakli oldu, 2004 yılında ise ilk görüşte aşık oldu. Ancak bu aşkı enteresan hale getiren şey Connor Rabinowitz'in aşık olduğu genç kadının, kalbini taşıdığı Kellen Roberts'ın kardeşi olması.

Bir sabah göğsünde ağrıyla ve soğuk soğuk terler dökerek uyanan ardından hastaneye koşan Connor Rabinowitz korkunç bir gerçekle karşılaştı. 16 yaşındaki genç adama hemen bir kalp bulunması gerekiyordu. Aksi takdirde hayatta kalma şansı yoktu. Gergin bir bekleyiş başladı. Ancak şanslıydı çünkü aranan kalp bulunmuştu. Kellen Roberts'ın kalbi kendisine nakledildi. Bu nakil ona uğurlu geldi. Bir kalp beklerken beraberinde bir kalp daha getirecekti.

"SANKİ HER ŞEY BİZİ BİR ARAYA GETİRMEK İÇİNDİ"

1 yıl sonra bağışı yapan aileye ulaşan Rabionwitz, ilk görüşte Kellen'ın kız kardeşi Erin'e aşık oldu. İkisi de birbirinden etkilenmişti. Connor, ilk görüşte ikisini de Kellen'ın bir araya getirdiğini hissettiklerini söylüyor. Bağışı yapan aile oğlunun kalbini taşıyan genç adam ile kızlarının ilişkisini ilk başta kabullenemese de şimdi tüm yaşananların belki de ikisini bir araya getirmek için olduğunu düşündüklerini belirtiyor.


DMCA.com Protection Status