Soru & Cevap

Merhaba kardesim yaklasik 4_5 sene once ulseratif kolit j pos ameliyati oldu ethem gecim e .Ama surekli son zamanlarda poşit .Cok sıkıntıli.uzuluyorum  onun adina sizdede posit oluyor mu? Oluyorsa nasil bir tedavi uygulaniyor.


kullanici2098 kullanıcısı Kolektomi ve J-Poş Ameliyatı hastalığı hakkında bir soru sordu
İnanc Vural cevapladı.
Merhaba oncelikle gecmis olsun. Benim kapama ameliyatimin uzerinden Subat 2019 da 2 yil gecmis olacak ama henuz hic posit durumu ile karsilasmadim. Ben kontrollorume bu konuda sonsuz guvendigim Murat Toruner hocaya gidiyorm kendisi gastroentroloji uzmani ki Ethem hocaya ameliyat beni yonlendiren de kendisi. Murat hocadab randevu alip gorusebilirsiniz diye dusunuyorm. Biliyorsunuz bu hastalikta profosyonel yardim en iyisi. Benim yonlendirdigimi kendisine iletebilirisiniz Syg
Beğen (0) | Permalink | 4 years ago
kullanici2098 cevapladı.
kardeşimin ameliyatınıda ethem geçim yaptı. Senede 1 veya 2 kez Murat törünöre gidiyor. Ethem bey sizin ameliyatta j poshlu mu yaptı. artık sanırım mümkün mertebe rektumu bırakarak ameliyat yapıyormuş bir dr arkadaştan duyduğuma göre.
Beğen (0) | Permalink | 4 years agoCevap yazabilmek için olmalısınız ya da yapmalısın.

Kayıt yaparak bu konudaki ilk cevabı yazan olabilirsin. Bu konudaki önderliğin sayesinde bir çok kişi hastalık hakkında bilgi sahibi olabilir.

DMCA.com Protection Status